HomeSociale

Parashikimi i motit, 19 mars 2020

Parashikimi i motit për ditën e sotme këtu në Gotanews,

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta me prani të mjegullës në Verilindje dhe Juglindje dhe rreshje të izoluara shiu në mesditë. Era do të jetë nga kuadrati i Jugperëndimit (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me larësi vale 0,5 –1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të pësojnë rritje në mesditë.


TË NGJASHME