HomeSociale

Parashikimi i motit, 20 mars 2020

Parashikimi i motit për ditën e sotme këtu në Gotanews.

E Premte dt 20 Mars 2020 moti do të mbetet me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,3 -0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë kostante.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  3/17°C

Zonat e ulëta  4/22°C

Zonat bregdetare 8/21°C


TË NGJASHME