HomeSociale

Parashikimi i motit, 24 mars 2020

Parashikimi i motit për ditën e sotme këtu në Gotanews.

Moti do të mbetet i qëndrueshem me kthjellime dhe kalime të pakta të vranësirave në orët e mesditës. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 8-12 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me larësi vale 0,5 –1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë të larta.


TË NGJASHME