HomeSociale

Parashikimi i motit, 31 mars 2020

moti

Parashikimi i motit për ditën e sotme këtu në Gotanews.

Moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 10-12 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me larësi vale 1,0 –1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 4/18°C
Zonat e ulëta 4/24°C
Zonat bregdetare 9/23°C


TË NGJASHME