HomeLajme

Parashikimi i motit, e martë 11 Qershor 2019

Deri në mesditë moti paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare, në të gjithë vendin. Pasditja sjell shtim të vranësirave, ku më të dukshme paraqiten në ekstremin verior, dhe lindor, duke sjellë edhe rrebeshe shiu.

Ndërsa në bregdet do të ketë kthjellime. Sipas Meteoalb, temperaturat do të jenë konstante në mëngjes, por në mesditë do të ketë rënie në dy ose tri gradë, duke u luhatur 16 deri në 34 gradë celsius.


TË NGJASHME