HomeLajme

Parashikimi i motit për sot

Pavarësisht se moti sot nisi me vranësira dhe reshje të lehta shiu, pasditja dhe nata do të vijojë në kushtet e kthjellimeve në të gjithë vendin.

Sipas meteorologëve parashikohet se temperaturat do të variojnë nga -3 celsius deri në 17 gradë celsius.

Ato do të vijojnë të jenë të qëndrueshme dhe jo normale për stinën.

Era do të fryjë mesatare me shpejtësi deri 30-35 km/h nga drejtimi Lindor-Verilindor duke gjeneruar në det dallgëzimin 2 ballë.


TË NGJASHME