Botë Kronikë Lajme

Paris/ Sulm me thikë, vdesin 4 policë

Një sulm me thikë në Paris u mori jetën katër policëve si dhe plagosi një tjetër. Raportohet se agresori ishte gjithashtu një punonjës police.

Dyshohet se personi përgjegjës për vrasjet dhe plagosjen është një oficer administrativ në Drejtorinë e Inteligjencës së Prefekturës së Policisë.

Ndërkohë vetë agresori është qëlluar nga një tjetër oficer policie.

Related posts

Si të zbuloni mungesën e vitaminave dhe mineraleve

Mila

Haziri: Ka ndodhur rikthimi i madh pas 12 vjetësh…

Mila

Aksioni i policisë në Tiranë, 5 të arrestuar

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!