Lajme Sport

Partizani-Skënderbeu, FSHF ndryshon sërish oraret

Ndërsa në njoftimin e FSHF-së , thuhej se sfida mes Partizanit dhe Skënderbeut këtë të enjte do të zhvillohej në 16:00, sërish ka ndodhur një ndryshim në orar. Sfida që do të luhej në 16:00 ka ndryshuar orar dhe do të luhet në 15:00, po në “Selman Stërmasi”.

Nuk dihet pse ky ndryshim, kur ende temperaturat në vend janë teje të larta. Kujtojmë që kampionët ndodhet në vendin e tretë me 14 pikë, ndërsa bardhekuqtë në vendin e pestë me 1 pikë më pak.

Related posts

Vettingu, verifikohen 3 kandidatët e parë për SPAK

Klaudia gotanews

‘Nuk më kanë dhënë lekët’, Jonida Maliqi ‘shpërthen’ ndaj RTSH

emanuela

“Çmendet” moti, çfarë ndodh me kohën këtë javë

Mila
Na Kontaktoni!