HomeShowbiz

Pas 3-vite lidhje, ndahen Çiljeta me Albanin?!

Lidhja e tyre ka qenë ndër më të përfolurat, ndoshta për faktin që ata kurrë nuk e pranuan dhe jemi duke folur për Çiljetën dhe Alban Hoxhën.

Megjithëse marrëdhënia mes tyre ka pasur uljet dhe ngritjet e veta tashmë ato kanë shkëputur marrëdhënien e tyre 3 vjeçare.

Hera e fundit që ata u panë bashkë ka qenë pas ndodhisë së nëntorit ku Hoxha pati disa probleme me autoritetet dhe  Çiljeta u fotografua pranë tij.

Mirëpo kohët e fundit është mësuar se Albani dhe Çiljeta i kanë ndërprerë me kohë marrëdhëniet e tyre.

Nuk dihet shkaku megjithatë ata e ndjekin njëri tjetrin në Instagram duke lënë të kuptohet se ndoshta mund të jetë thjesht një sherr i momentit mes tyre.

Imazh i ngjashëm

TË NGJASHME