HomeShowbiz

Pas 5 vitesh martesë, aktorja e njohur i kërkon divorcin bashkëshortit

Aktorja Mary-Kate Olsen dhe Oliver Sarkozy po i japin fund marteses së tyre.
33 vjeçarja dhe 50 vjeçari duan ti japin fund martesës së tyre 5 vjeçare.

Ylli 33-vjeçar i Full House nuk do të humbasë asgjë nga pasuria e saj pas këtij divorci, pasi kishte lidhur një kontratë paramartesore.
“Interesat e saj të biznesit dhe pasuria janë të mbrojtura”, tha burimi në lidhje me linjën e suksesshme të Olsen, The Row dhe vlerën e saj neto të konsiderueshme.

Avokatët e aktores kanë marrë një email nga bashkëshorti i Mary-Kate në mënyrë që ajo të marrë të gjitha gjërat e saj nga shtëpia e tyre deri më 18 maj.

Mary-Kate dhe Oliver u martuan në nëntor të 2015-ës në Manhattan ndërsa filluan të dilnin së bashku në vitin 2012.
Kjo ishte martesa e parë për Mary-Kate…


TË NGJASHME