HomeShowbiz

Pas ditëlindjes, Enca merr vendimin e rëndësishëm

Këngëtares së njohur, e cila ka shumë fansa, por edhe miq, nuk i kanë munguar urimet e shumta nga ta dhe Enca është treguar mirënjohëse.

Në një postim në “InstaStory”, ajo ka falënderuar të gjithë ata që ndan kohë për ta uruar dhe ia bën këtë ditë edhe më të veçantë.

“Faleminderit të gjithëve për urimet e ditëlindjes. Në ditë të tilla kujtohemi se sa shumë njerëz na duan dhe kujtojnë. Ju dua cum!”, shkroi ajo.

This image has an empty alt attribute; its file name is 72705074_2373785639551494_802539644557197312_n-1.jpg

Ndërsa, pak më vonë ajo bëri një tjetër postim përmes të cilit tha se do të fillojë t’i karakterizojë njerëzit sipas urimeve që i kanë bërë.

“Unë totalisht do kategorizoj njerëzit sipas urimeve të ditëlindjeve që më bënë” , natyrisht kjo kishte natyrë humori!”, ka shkruar Enca.

This image has an empty alt attribute; its file name is 72761371_2802996466431046_5792610572365201408_n-1.jpg

Image

TË NGJASHME