HomeShowbiz

Pas divorcit, Brad Pitt në një lidhje të re

Brad Pitt deri tani ka qenë beqari më i përfolur në ‘Hollywood’, pas ndarjes nga Angelina Jolie. Jeta e tij ka qenë gjithë këtë kohë në fokus të mediave, sidomos atyre rozë. Ka patur madje fjalë që Brad ka nisur një lidhje të re.

Së fundmi aktori i njohur është parë nën shoqërinë e Alia Shaëkat. Madje ata janë parë shpesh herë nën shoqërinë e njëri tjetrit ku hera e fundit ka qenë në Galerinë Wilding dhe në shfaqjen e komedianit Mike Birbiglia në LA.


TË NGJASHME