HomeShowbiz

Pas Dua Lipës, Isaac Carew bën publike lidhjen e re

Dua Lipa dhe Isaac Carew i dhanë fund historisë së tyre të dashurisë pak kohë më parë. Ndarja e tyre bëri shumë bujë në media, megjithatë duket se Dua dhe Isaac nuk e kanë pasur aspak problem.

Pas ndarjes ata kanë gjetur dashurinë në krahët e personave të tjerë ishte Dua Lipa e para që e cila konfirmoi historin e dashurisë me Anwar Hadid.

Ndërsa tani është radha e Isaac. Shefi i kuzhinës ka publikuar në Instastory foto të dorës së tij dhe të së dashurës, pa zbuluar imazhin e saj.

Dua dhe Isaac nuk e kanë pasur aspak të vështirë ndarjen dhe ata që janë më të pikëlluar në këtë mes janë fansat e tyre.


TË NGJASHME