HomeShowbiz

Pas ‘Gabim i bukur’, këngëtarja shqiptare kthehet me dy këngë të reja

Vetëm dy muaj më parë ajo publikoi hitin “Gabim i bukur”, klipi i së cilës është parë nga mbi 2.4 milionë persona.

Por bëhuni gati për dy hite të tjera nga Adelina Berisha.

Këngëtarja nga Kosova, e cila nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, njoftoi ndjekësit e saj të Instagram se është në përfundim të dy projekteve.

“Së shpejti, dy këngë të reja”, shkroi ajo në Insta Story, por pa dhënë më shumë detaje.

Me siguri që këngët e saj do të kthehen në hitet e verës dhe ne jemi gati për të kërcyer.

Imazh i ngjashëm

TË NGJASHME