HomeShowbiz

Pas humbjes së të atit, Rudina Dembacaj bën dedikimin prekës

Moderatorja me anë të postimeve në rrjetet sociale dhe në intervista tregonte se ishin shumë të lidhur me njëri-tjetrin.

Ndaj ajo e ndjen shumë mungesën e tij dhe po kalon momente të vështira.

Rudina Dembacaj e tregoi këtë me anë të një postimi në InstaStory. Moderatorja publikoi një foto duke përqafuar babain e saj dhe i dedikon fjalët prekëse: “Ti je me mua në çdo moment!”

Rexhep Dembacaj u nda nga jeta 5 ditë më parë. Ai ishte shtruar në spital në fund të muajit maj për shkak të probleme shëndetësore.


TË NGJASHME