HomeShowbiz

Pas Kenedit reagon Arbenita Ismajli, “Do të përballeni me burg”

Minuta më parë doli një video ku Arbenita Ismajli shihet teksa puthet me një mashkull, i cili nuk është Fero.

Mashkulli në fjalë është Kened Tahiri, i cili reagoi përmes një postimi në Instagram. Ai tha se i është hakuar llogaria e tij në Instagram.

Pas Kended Tahirit edhe Arbenita nuk e ka kursyer reagimin duke thënë se, “Të gjitha faqet që po shpërndajnë gjëra të kaluara nga jeta ime private do të përballen me autoritet dhe ligjin e Anglisë: burg ose shume e madhe parash!! Faqet do të mbyllen. Nese mendoni se mund te përballeni me këto gjera Vazhdoni”.

Ndërsa, në lidhje me këtë, Fero nuk ka reaguar ende.


TË NGJASHME