HomeShowbiz

Pas lindjes, Jonida Vokshi shfaqet joshëse nga pushimet

Jonida Vokshi ka nisur pushimet në bregdetin e vlorës. Pak kohë më parë moderatorja u bë nënë për herë të parë.

View this post on Instagram

One of the best places! @dorina_apartaments

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Ajo që ka tërhequr vëmendjen ka qenë një foto me bikini e Jonidës, e cila duket në gjëndje perfekte pak kohë pas lindjes.

Moderatorja shfaqet në foto me bikini të zeza edhe një kapele në kokë e trupi i duket më në formë se kurrë më parë.

Kan qenë të shumta komentet e fansave ku pyesnin nëse kishte bërë fëmij apo jo etj.

Jonida Vokshi dhe partneri i saj Besnik Krapi u bekuan me një vogëlushe, në muajin qershor të cilën e pagëzuan me emrin Emi.


TË NGJASHME