HomeShowbiz

Pas lindjes, Zaimina e kthen trupin në top formë

Zaimina Vasjari është ndër këngëtaret më aktive dhe më seksi të showbizit.

Pos për këngët, ajo u bë e njohur edhe fal formve të saj trupore të cilat asnjëherë nuk hezitoi t’i ekspozojë.

Zaimina tashmë është nënë e një vajze dhe vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Pas lindjes bukuroshja e ka marr mjaftë mirë vetën, duke rithyer format seksi.

Këtë e ka dëshmuar edhe në foton e fundit ku shihet trupi i saj dhe është veshur me shumë stil.


TË NGJASHME