HomeShowbiz

Pas martese, Pamela Anderson pozon topless

Një javë më parë Pamela Anderson u martua për herë të pestë.

Ajo u martua në fshehtësi të plotë me 74 vjeçarin Jon Peter.

Nga martesa e tyre në Malibu nuk ka dalë ende asnjë foto, ndërsa vetë Pamela ka postuar në Twitter foto ku shfaqej me bashkëshortin shumë vite më parë.

Megjithë në mungesë të fotove të dasmës Pamela ka publikuar në Instagram një foto nudo.

Image

Në moshën 51-vjeçare ajo nuk i shmang pozat jshëse dhe me sa duket nuk e ka ndaluar dot as martesa e pestë.

Ish-burrat e Anderson përfshijnë yllin e muzikës rock Tommy Lee, me të cilin ka dy djem të rritur, muzikantin Kid Rock dhe biznesmenin Rick Salomon (me të cilin ajo u martua dy herë).

Ish-burri i saj i fundit ishte ylli francez i futbollit, Adil Rami.


TË NGJASHME