HomeShowbiz

Surprizat s’kanë të ndalur! Çfarë po kurdisin këtë herë Miriam dhe Albani

Pas 12 viteve së bashku Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Ata i thanë “Po” njëri-tjetrit në Maldives, aty ku Miriami mori propozimin e rrallë të martesës nën ujë.

Por pas martesës, një tjetër super lajm vjen nga dyshja. Në një foto romantike, ku ata shfaqen krah njëri-tjetrit Albani ka zbuluar lajmin e shumëpritur.

Datën 30 Maj, që duket se rezervon surprizën e radhës që do të bëjë të lumtur me siguri fansat e tyre të shumtë. “Përveç ditëlindjes tënde, po vjen edhe një surprizë domethënë, #Duam”, i shkruan Albani nën foto, që siç duket lë të kuptojë se një duet i radhës me titullin “Duam” do të jetë prurja e tyre e re artistike.TË NGJASHME