HomeShowbiz

Pas Miley Cyrus, një tjetër këngëtar i njohur në Sunny Hill Festival

Sunny Hill Festival do të mbahet në gusht në Kosovë, e që do na mbledhë këngëtare shqiptarë por jo vetëm. Pak ditë më parë Dua Lipa bëri me dije se pjesë e festivalit do të ishte edhe këngëtarja me famë botërore Miley Curus. Por surprizat nuk paskan të mbaruar.

Pjesë e këtij festivali do të jetë edhe këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Ylli Limani. “Mos mungoni në ‘Sunny Hill Festival”, mezi po pres”, shkruan Ylli.

Në këtë festival do të këndojnë edhe reperi Gashi, këngëtarja Njomza dhe Dj me famë botërore Calvin Harris.


TË NGJASHME