HomeShowbiz

Pas Mimozës, Seldi me këngë të re

Këngëtari i mirënjohur, Seldi Qalliu ka njoftuar fansat e tij se shumë shpejt do të publikojë një projekti të ri muzikor.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Seldi ka zbuluar se kënga e re mbanë titullin “S’ka dashni”, dhe se do të jetë bashkëpunim me Keisi Medinin.

Seldi këtë këngë e paralajmëroi pak ditë pasi ish e fejuara e tij, këngëtarja Mimoza Shkodra ka sjell këngën “Mu ma le fajin” e cila është pritur mjaft mirë nga publiku.


TË NGJASHME