Lajme Lifestyle Showbiz

Pas ndarjes, Kylie Jenner përballet me ish të dashurin

Kylie Jenner dhe reperi Tayga kanë qenë ndër çiftet më të komentuar të showbiz-it. Para 2 vitesh ata kanë pasur një marrëdhënie për t’u admiruar dhe Kylie u bë pjesë edhe e një prej klipeve më të suksesshëm të reperit.

Megjithatë , ata u ndanë dhe secili vazhdoi jetën e tij.

Kylie Jenner ka krijuar familje të re me Travis Scott me të cilin ka edhe një vogëlushe.

Por së fundmi ata janë ritakuar pas 2 vitesh në festën e ditëlindjes së Sofia Richie. Kylie u largua e para nga festa dhe thuhet se shkak për largimin është bërë reperi që të mos krijojë asnjë thashetheme lidhur me të dhe mundohet që t’i shmangë në maksimum.

Related posts

Fshihen nga bilancet gati gjysma e kredive të këqija

Mila

Shqipëria po plaket…

Mila

Nuk lirojnë zyrat, Lleshaj iu përgjigjet kryebashkiakëve të PD-së

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!