HomeShowbiz

Pas ndarjes Meghan Fox shihet në shoqërinë e artistit të njohur

Ndarja e rradhës që ndodhi në karantinë është ajo e aktores së njohur Meghan Fox dhe Brian Austin.

Pas 10 vitesh martesë çifti kanë vendosur ti japin fund lidhjes së tyre. Ishte “Daily Mail” ai i cili publikoi një foto të aktores e cila ishte nën shoqërinë e Machine Gun Kelly.

Ata të dy janë parë së bashku në një makinë në Los Angeles, çka ngre dyshmiet se çifti është duke u karantinuar bashkë. Një gjë tjetër që shton dyshimet është se Kelly është parë nën shoqërinë e vajzës së Fox.

Marrëdhënia e Meghan dhe ish partnerit të saj Brian ka pasur gjithmonë uljet dhe ngritjet e saj.

Ata u lidhën së bashku në vitin 2004 për tu fejuar në 2009 dhe për tu martuar në vitin 2019. Së bashku kanë tre fëmijë.


TË NGJASHME