HomeShowbiz

Pas ndarjes nga Maluma, Natalia konfirmon lidhjen me futbollistin e njohur

Maluma nuk do ndihet mirë kur të shikojë këtë fotografi!

Pasi u nda nga modelja Natalia Baruichi, këngëtari latin Maluma nuk është parë në krahët e asnjë vajze. Ndërsa e kundërta ka ndodhur me modelen.
Kjo e fundit duket se e ka kaluar ndarjen me Malumën për të vazhduar romancën me futbollistin e famshëm Neymar Jr.

Kjo romancë u bë publike nga vetë modelja në Instagram teksa ka postuar një foto me futbollistin duke shkruar ‘Bonnie and Clyde’.

Kujtojmë se Maluma dhe Neyman kanë shokë me njërit tjetrin vite më parë mirëpo diçka ka ndodhur dhe marëdhënia e tyre nuk është më njësoj.

Nuk dihet nëse arsyeja ka qënë modelja apo ndonjë konflikt tjetër i mëparshëm.


TË NGJASHME