Lajme Lifestyle Showbiz

Pas ndarjes nga Travis Scott, Kylie Jenner rikthehet në krahët e ish të dashurit

Vetëm 24 orë pas publikimit të lajmit se Kylie Jenner i dha fund lidhjes 2 vjeçare me babain e fëmijës së saj Travis Scott, u përhapën thashethemet se miliarderja është kthyer me Tygan.

22-vjeçar është fotografuar në studion e regjistrimeve të ish të dashurit të saj Tyga.

Mongolja e kozmetikës shoqërohej nga miket e saj Anastasia ‘Stassi’ Karanikolaou dhe Kelsey Calemine.

Kylie dhe Scott raportohet se i dhanë fund marrëdhënies së tyre rreth dy javë më parë pasi 22-vjeçarja dëshironte të zgjeronte familjen e saj ndërsa reperi preferon të përqendrohet në karrierën muzikore.

Ish-çifti janë prindër të një vajze 2 muajshe, Stormy Webster.

Fansat po aludojnë nëse Kylie dhe Tyga janë rikthyer apo thjesht janë miq të vjetër.

22-vjeçarja dhe Tyga u ndanë në pranverën e vitit 2017 dhe menjëherë pas kësaj Kylie u lidh me Travis duke ngelur shtatzënë pak javë më pas.

Related posts

Indi, 216 të vdekur nga përmbytjet

Klaudia gotanews

Chelsea arrin marrëveshje me Juventusin për transferimin?

Christian news

Nuk fshihen më, Kejda dhe Erik Fullani kalojnë pushimet bashkë

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!