HomeShowbiz

Pas ngjarjes së bujshme, Loredana jep lajmin e trishtë

Si të mos mjaftonin të gjithë ato akuza të ardhura në drejtim të saj dhe familjes, Loredana ka dhënë lajmin më të hidhur.

Reperja ka humbur babain i cili është ndarë nga jeta dhe ajo i ka shkruar disa fjalë zemre në rrjetet sociale. Loredana ka falenderuar të atin për gjithçka ka bërë për të deri më sot duke uruar me zemër që ai të pushojë i qetë.

dokt.png

Por nuk mund të mungonte edhe reagimi prekës i Mozzik i cili është pikëlluar shumë nga kjo humbje.

“O baba Lush, pusho në paqe. Zoti ta mëshiroftë shpirtin tënd të mirë e të butë! Do të kujtoj sa t’jem gjallë!”- shkruan Mozzik në një foto të publikuar në instastory.

lushi.jpg

TË NGJASHME