Lajme Lifestyle Showbiz

Pas përplasjeve për veshjen, Bebe Rexha poston videon e ëmbël me të atin

Bebe Rexha ka pasur mjaft përplasje me të atin sa i përket veshjeve të saj provokuese, që shkuan deri aty sa ata nuk flasin me njëri-tjetrin.

Fansat madje e kritikuan sjelljen e të atit të këngëtares duke bërë që Bebe të reagojë për të thënë se nuk duhet aspak ta gjykoni marrëdhënien e tyre.

Por nëse ka një njeri që do të shëronte shpirtërisht këngëtarien, ai është babai i saj dhe këtë e ka treguar vetë Bebe përmes një videoje të publikuar në Instagram.

Ajo tregon se i ati ka përqafimet më shëruese të mundshme dhe se ka shumë nevojë për to para koncertit.

“Babai im ka përqafimet më shëruese”, shkruan këngëtarja.

Related posts

Dafina Zeqiri vë në pah tatuazhet e reja

Mila

Ku po e pret vendimin Saimir Tahiri

Mila

Makina përplas këmbësorin në Tiranë, rëndë në spital

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!