HomeShowbiz

Pas skandalit, ja marrëdhënia e Kylie Jenner dhe Jordyn Woods

Kylie Jenner dhe Jordyn Woods prej disa kohësh kanë vënë në pikëpyetje miqësinë e tyre.

Para tradhtisë së Jordyn dhe ish-partnerit të Khloe Kardashian, vajzat ishin të pandara dhe kalonin një pjesë të mirë të kohës së bashku.
Megjithatë kohët e fundit modelja nuk ka asnjë kontakt me familjen Kardashian/ Jenner.

Edhe pse kanë kaluar disa kohë nga skandali, marrëdhënia e Kylie dhe Jordyn vazhdon po njësoj, megjithatë Kylie nuk e shan asnjëherë shoqen e saj.

21-vjeçarja nuk hedh akuza mbi shoqen e saj, pavarësisht se në këtë mes mbështet të motrën.

Kujtojmë se edhe 2 ditë na ndajnë nga 22-vjetori i Kylie Jenner dhe mesa duket Woods nuk do të jetë e pranishme.


TË NGJASHME