HomeShowbiz

Pas suksesit të ‘Kthema kohën’, Cricket sjell remixin e ri

Producenti i njohur kosovar, Cricket është bërë mjaft i famshëm kohët e fundit fal remixeve dhe këngëve të njohura që ka sjell.

Pas suksesit që korri me risjelljen e këngës së vjetër të këngëtares Shyhrete Behluli, “Ende e du”, me titullin “Kthema kohën”, e cila u pëlqye shumë nga të gjithë, Cricket ka ripërpunuar një këngë tjetër po aq të njohur.

Bëhet fjalë për “Elita 5” dhe hitin “Më fal” që është publikuar dje mbrëma dhe që u kthye shumë shpejt në hit.

Gjithashtu pak ditë më parë u tha se Cricet do të bëjë remake një tjetër bashkëpunim të suksesshëm të Nora istrefit dhe Sinan Vllasliut “Pa Fat”.


TË NGJASHME