HomeShowbiz

Pas videos +18, Enca Haxhia shfaqet e acaruar në rrjetet sociale: Lekët vijnë por koha jo…

Këngëtarja Enca Haxhiaj, ka publikuar dy statuse ku shprehet e revoltuar ndaj njerëzve që vetëm punojnë dhe nuk bëjnë pushime.

Në statusin e parë ajo “liston” edhe disa këshilla për ndjekësit e saj.

“Lekët shkojnë dhe vijnë por koha jo, dhe ti s’do jesh kurrë kaq i/e re sa sot ndaj:

-Bëji ato pushimet për shtatë palë qejfe

-Lëre telefonin

-Jeto të tashmen

-Kujdesu për shëndetin tënd mendor dhe shpirtëror

Varja lekëve, varja punës, varja njerëzve”-shkruan Enca.

Më tej në një status tjetër këngëtarja shton: “Nuk kam respekt për njerëzit që nuk bëjnë pushime. Veçanërish nëse ke po bën para. Kjo do të thotë që je skllav i punës tënde, skllav i parave. Ti e Meriton atë kohë pushim. Mos e humbisni rininë tuaj duke qenë kaq të pangopur.”

Kujtojmë se pak javë më parë Enca bëri bujë të madhe në rrjet. Një video ku ajo dukej topless dhe duart e një burri që i shtrëngonin gjoksin, u shpërnda me shpejtësi në internet.


TË NGJASHME