HomeShowbiz

Pas Yalla Habibi, Luana dhe Faydee sjellin surprizën e madhe për fansat

Luana Vjollca dhe këngëtari i huaj Faydee publikuan pak ditë më parë këngën Yalla Habibi. Kënga që në momentin e parë që u publikua u pëlqye shumë nga publiku dhe deri tani ka mbledhur 1.7 milionë klikime.

Por si duket dyshja kanë edhe një tjetër surprizë për fansat. Moderatorja e njohur ka lajmëruar pak më parë që ajo së bashku me Faydeen do të jenë ditën e sotme në orën 18:00 më Sheshin Skënderbej në koncertin e organizuar nga Digitalb.


TË NGJASHME