HomeShowbiz

Pendohet rëndë prezantuesja seksi, Luana Vjollca

Luana Vjollca së fundmi ka marrë një vendim që i habiti të gjithë.

Këngëtarja dhe prezantuesja, Luana Vjollca para disa ditësh ka vendosur ta bëjë një ndryshim drastik në pamje, kështu nga biondinë të shndërrohet në një zeshkane seksi.

Por ky duket se ka qenë veprim i ngutshëm i saj pasi pak ditë pasi e ka marrë këtë vendim, Luana ka kërkuar ndihmën e fansave.

‘’Më ndihmoni, bionde apo zeshkane’’, ka qenë pyetje që ka zgjedhur ta parashtroi Luana.


TË NGJASHME