Lajme Lifestyle Showbiz

“Penelope”, Belen Rodriguez sërish shatzënë?!

Historia e Belen Rodriguez dhe Stefano De Martinos është ndër më të përfolurat e shtypit rozë në Itali.

Pas shumë viteve të ndarë, çifti i njohur u rikthye dhe familja e ribashkuar duket se është më e lumtur se kurrë.

Belen dhe Stefano do të kurorëzojë sërish me martesë dashurinë e tyre, më 20 shtator, që është data e përvjetorit të martesës së tyre të parë dhe ditëlindja e Belen.

Bele publikon një foto ku shfaqet i biri Santiago, në një shtrat marinar fëmijësh që lexon “Penelope”.

Kaq u desh që të gjithë të mendojnë se ajo është në pritje të një vajze, madje ka gjetur edhe emrin që është pikërisht emri i shkruar në shtrat, Penelope.

Nuk do të ishte çudi që Belen të ishte shtatzënë duke qenë se ka shprehur dëshirën për t’u bërë sërish nënë, madje ajo dhe Stefano e kanë pranuar se po tentojnë për një fëmijë të dytë.Related posts

Kapet shqiptari me dy emra, kërkohej për vrasje në Itali

Mila

Jorida Tabaku: Qeveria, promotore kryesore e informalitetit

Klaudia gotanews

Lushnje/ Motori përplaset me biçikletën, dy të plagosur

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!