HomeShowbiz

Për Adelina Tahirin çdo ditë është ‘8 mars’

Adelina Tahiri është bërë nënë prej muajsh dhe ka hequr dorë nga muzika, duke ju përkushtuar familjes, por vëmendja ndaj saj nuk është zbehur. Fansat e bukuroshes vazhdojnë ta ndjekin dhe të flasin për të, sidomos kur poston foto në ‘Instagram’.

Adelina njihet për jetën shumë luksoze që shpesh e pasqyron në profilin e saj. Edhe sot ajo ka publikuar një foto nga dhurata e fundit që i ka bërë bashkëshorti. “Për mua çdo ditë është 8 mars. Dashuria ime”,-shkruan ajo duke ju referuar bashkëshortit, i cili ka zgjedhur ta surprizojë me një parfum të shtrenjtë.

Adelina po e shijon në maksimum çdo moment, sidomos pasi u bë nënë për herë të parë e një djali që quhet Jon. 


TË NGJASHME