HomeShowbiz

Për herë të parë Armina Mevlani tregon se përse dasma nuk u realizua

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një ndër çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar. Ata janë përfolur shpesh se do të realizonin dasmën, por jo gjithçka i ka shkuar mbarë. E pyetur nga një ndjekës në Instagram nëse shkak i shtyrjes së dasmës ka qenë Covid, Armina e ka pohuar diçka të tillë.

“E shtyve dasmën për shkak të Covid-it?”-e pyet ndjekësi të cilit blogerja i është përgjigjur: “Po, sepse mendoj se këtë periudhë nuk duhet të ketë grumbullime. Shumë dasma janë shkaku i infektimit të njerzëve. Kujdesuni!” Më herët, Armina i ka bërë thirrje çdo qytetari të zbatojë kufizimet për të parandaluar pandeminë. Ajo ka treguar se njeh shumë njerëz që kanë ‘Covid-19’ dhe kjo nuk është një shaka.


TË NGJASHME