HomeShowbiz

Për ju që nuk e dinit, Travis Scott para se të lidhej me Kylie përjetoi romancë me këtë këngëtare të famshme

Ishit në dijeni? Travis Scott përpara se të krijonte një marrëdhënie me Kylie Jenner, ishte përfshirë në një romancë me Rihannën.
“Us Weekly” shkruan se Rihanna dhe Travis ishin çift në vitin 2015 dhe nuk zgjati për shumë gjatë.
Një burim për median amerikane ka treguar se ata të dy nuk e fshehën asnjëherë lidhjen e tyre.

“Ata ishin së bashku. Nuk e kanë fshehur aspak këtë gjë”– tregon burimi.
Travis dhe Kylie filluan të dilnin së bashku vite më vonë, në 2017, atëherë kur historia me Rihannën ishte venitur.


TË NGJASHME