HomeShowbiz

“Për pak më arrestuan”, Françeska Jaçe flet për aventurat në Dubai

Kohë më parë Françeska Jaçe kaloi pushimet në Dubai dhe atje realizoi edhe një set fotografik.

Hipur mbi motorr, e veshur me tanga dhe bluzë, modelja pozoi në shkretërirë.

Mirëpo e ftuar në “E diell”, ajo tregoi se për pak e arrestuan pasi me këtë veshje kishte thyer ligjet e vendit.

“Në Dubai kam bërë ato fotot tek motorri. Për pak më arrestuan. S’e kuptova pse se unë me bluzë isha, tanga kasha.Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg .Është e rrezikshme dënohet me ligj’, tregoi Françeska.


TË NGJASHME