HomeSport

“Për Shqipërinë”/ Ylli shqiptar dedikim në fushë

Futbollisti nga Kosova, Milot Rashica i cili luan për skuadrën gjermane Werder Bremen , fill pasi shënoi në portë ka krijuar me duart e tij simbolikën e shqiponjës.

“Për Shqipërinë”, shkruan 23-vjeçari.

Më herët, i riu shpërndau një postim në Twitter ku lutej për Shqipërinë dhe tragjedinë e ndodhur.


TË NGJASHME