HomeShowbiz

Për të arritur këtu ku është, ja çfarë bën Tayna

Tayna është një nga reperet më të njohura e të komentuara të momentit, si për karrierën edhe për ‘look-un’ e saj. Që prej publikimit të këngës ‘Columbiana’ ku mori edhe famën, Tayna ka sjellë edhe projekte të tjera muzikore.

Tayna paralajmëroi një verë shumë aktive sa i përket projekteve muzikore, dhe mesa duket këngëtarja është drejt përfundimit të këngës më të re.

Ajo ka postuar një foto ne Instastory nga studioja e saj, ku shihet se edhe në orët e vona nuk i ndalet punës, dhe jo rastësisht cilësohet si një ndër artistet më të mira.

tayna-2.jpg

Kënga e fundit e saj e fundit ‘Kce’ e publikuar dy muaj më parë ka marrë më shumë se 14 klikime në Youtube.


TË NGJASHME