HomePolitikë

‘Për zgjidhjen e plotë të krizës’, Meta reagon para konferencës

Presidenti Ilir Meta ka ndarë një tjetër mesazh para konferencës që do të mbajë në orën 11:00. Përmes një postimi në facebook, Meta shprehet e do të flasë për vlerësimin e votimeve, por edhe për zgjidhjen e plotë të krizës, që sipas tij, është rënduar edhe më shumë.

Postimi i Metës:

Të dashur miq!
Më ndiqni në ora 11:00 në konferencë shtypi live nga Presidenca, për vlerësimin e votimeve socialiste, por edhe për zgjidhjen e plotë të krizës edhe më të rënduar kushtetuese, institucionale, politike dhe të përfaqësimit në vend. I hapur për çdo pyetje!


TË NGJASHME