HomeShowbiz

Përflitej se kishte një romancë me Bradley Cooper, Gaga na prezanton të dashurin e saj më të ri

Përflitej se kishte një romncë me Bradley Cooper, por javën e kaluar u tha se, Lady Gaga kishte nisur një lidhje me aktorin e Jeremy Renner, dhe interneti u shokua me faktin sesi këngëtarja kaq shpejt gjeti një të dashur të ri kur në muajin shkurt është ndarë nga ish-i fejuari Christian Carino.

Tashmë një burim flet për arsyen e ndarjes së Gaga-s nga Christian Carino.

“Chris nuk e trajtonte Gaga-n shumë mirë në periudhën e fundit të marrëdhënies së tyre 2-vjeçare dhe ajo gjeti mbështetje te Jeremy pas ndarjes”,

Por gjithashtu burime të tjera zbulojnë se, Lady Gaga dhe Jeremy kanë nisur një lidhje serioze dhe janë gjithë kohën bashkë. Kjo tregon se, këngëtarja kalon kohë edhe me vajzën e tij 6-vjeçare.
Gaga dhe Christian u fejuan në nëntor të 2018-s, por u ndanë në shkurt, pasi thjesht lidhja e tyre nuk funksionoi.


TË NGJASHME