HomeLajmi i Fundit

Përfshihet në aksident aktorja e njohur

Aktorja e njohur, regjisorja dhe skenaristja amerikane Helen Elizabeth Hunt, fituese e çmimit Oskar është përfshirë në aksident në Los Anxhelos dhe ka përfunduar në spital, raportojnë mediat amerikane.

Ajo ishte në mjetin e saj në kohën e aksidentit, kur u godit nga një tjetër makinë.

Në një video të postuar nga TMZ, duket aktorja në vendin e ngjarjes.