HomeLajmi i Fundit

Përfshihet nga flakët një banesë tek Shkëmbi i Kavajës

Një banesë është përfshirë nga flakët pak kohë më parë në Durrës.

Nga të dhënat parparake mësohet se zjarri ka ndodhur në një banesë tek Shkëmbi i Kavajës.

Mësohet se drejt vendit të ngjarjes janë nisur forca të zjarrëfikses së qytetit dhe portit.

Ndërkohë ende nuk dihet në ka të lënduar nga kjo ngjarje.