HomePolitikë

Përgjimet në ‘Bild’, reagon Berisha

Pas përgjimeve të njëpasnjëshme që gazeta gjermane Bild publikoi ditën e sotme, ku zbulohen telefonatat që Astrit Avdylaj bën me kreun e bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako ka reaguar dhe ish-kryeministri Sali Berisha.

Postimi i Berishës:

PERGJIMI I PARE!

Gazeta gjermane Bild, me e madhja ne Europe shpartallon Ramen dhe narkoshtetin e tij.

Ajo publikon per here te pare pergjimet te cilat faktojne se bosi i mafies dhe vrasesi Astrit Avdyli cakton deputetet dhe fitoren e tyre. sb


TË NGJASHME