HomeShowbiz

Përjetësisht bjonde, Rita Ora papritur ndryshon look

Rita Ora ka nisur xhirimet për filmin e saj të ri “Oliver” dhe për këtë shkak ka vendosur të ndryshojë ‘look’ tërësisht.

Këngëtarja i ka bërë flokët kafe duke na rikujtuar look-un e saj të viteve më parë.

Ky ndryshim ishte i papritur, pasi këngëtarja për një kohë të gjatë është shfaqur në publik me flokë bjonde.

Nuk dihet nëse ky ‘look’ do të jetë i përhershëm apo vetëm për xhirimet e filmit, por edhe në këtë formë artistja duket mjaft bukur.


TË NGJASHME