HomeShowbiz

Përleshje fizike mes reperëve kosovarë

Dje reperi Gjilani Duda, publikoi një video që i kundërpërgjigjet Feros dhe i thotë se nuk merret me të.

Ndërsa para pak minutash ai publikon një video ku shihet duke konfrontuar ashpër me  K-Albo në Gjilan.

Këta që prej vitesh janë repera rival ndërsa, sic duket edhe përmes videos, situata ka degraduar në përleshje fizike së fundmi.

Në një video të publikuar në rrjetin social Facebook, në mbishkrimin e videos thuhet se reperi Duda poshtëron reperin K-Albo, pamjet e përleshjes publikohen teksa përleshen me disa pjesëtarë të grupit.


TË NGJASHME