HomeSociale

Përplasen 3 makina në autostradën Tiranë-Durrës, nuk ka të lënduar

Moti i keq me reshje shiu dhe lagështirë ka qenë shkaktar i një aksidentiDurrës, nga i cili fatmirësisht nuk ka viktima.

Mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, janë përplasur 3 makina.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në autostradë afër mbikalimit të Rinasit, pranë vendit ku po kryhen punimet për të shmangur përmbytjet në këtë autostradë.


TË NGJASHME