HomeSport

Përplasje “horror” në Rumani, futbollisti në spital pa vetëdije

Përplasja ndodhi mes futbollistëve të skuadrave ASC Poli dhe Sepsi OSK në Rumani. Pas ndihmës së parë, mbrojtësi 19 vjeçar, Harut u dërgua me urgjencë në spital ndërsa sulmuesi, Kuka u dërgua jashtë fushës.

Megjithatë thuhet se futbollistët janë nën kujdesin e mjekëve dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën/shqiptarja.com


TË NGJASHME