HomeShowbiz

Përse Khloe duket tjetër njeri në fotot e Instagramit? Ylli i serialit jep përgjigje

Ditëve të fundit interneti është mbushur me komente që shkruajnë se Khloe Kardashian ka përsuar transformim te fytyra e saj.
Të shumtë ishin ata që pyesnin se kush ishte vajza në foto, të tjerët panë se kishte diçka që nuk shkonte në qafën e saj dhe një pjesë tjetër, se fshehu xhelozinë kundrejt aftësive të papara që motrat Kardashian-Jenner kanë me photoshop-in.

View this post on Instagram

The Mondayest Thursday ever ?

A post shared by Khloe? (@khloekardashian) on


Khloe nuk reagoi ndaj komenteve të fansave deri më sot.
“Pse dukesh kaq ndryshe në të gjitha fotot?”- e pyet dikush dhe meqë ai koment mori shumë pëlqime Khloe u detyrua të përgjigjej.
“Për shkak të transplanteve të përjavshme të fytyrës!”- tha ajo dhe njerëzit s’patën kohë as të merrnin frymë!

Disa qeshën me përgjigjen e dhënë, të tjerë ishin sërish kuriozë për arsyen e vërtetë.


TË NGJASHME